Педради

Педрада І. “Про завдання діяльності педколективу”

Форма проведення: круглий стіл.

1.   Про стан виконання ухвали педради від   27.  04. 2020              протокол №4

2.   Підсумки освітньої роботи закладу дошкільної освіти  №8 за 2019– 2020 навчальний рік

3.  Обговорення і затвердження плану роботи  закладу дошкільної освіти  №8 на 2020– 2021 навчальний рік.

4. Обговорення та затвердження освітньої програми  закладу дошкільної освіти на 2020-2021 навчальний рік.

5.  Завдання,  напрями діяльності психологічної служби  на 2020-2021 навчальний рік

6.Організаційні питання початку навчального року.

Педрада IІ. «Здорова дитина – комплексне розв’язання проблеми»

Форма проведення: педагогічна вітальня

1.Про стан виконання ухвали педради від 31.08.2020 – протокол №1.

2. Інтеграція ідеї здорового способу життя в освітній простір  (доповідь)

2.1. Здоров’язбережувальні та здоров’яформувальні технології у дошкільному закладі.

2.2. Форми роботи з фізичного виховання дошкільників.

2.3. Запобігти виникненню невротичних розладів у дітей

2.4.Метод проектів як важливий  освітній інструмент у формуванні валеологічного світогляду дошкільників. Ознайомлення з проектом «Дбаємо про доров’я».

3. Довідка тематичної перевірки «Стан фізкультурно – оздоровчої роботи в групах дітей старшого дошкільного віку»

Педрада ІІІ.  «Робота з батьками вихованців у дошкільному навчальному закладі»

1.  Про стан виконання ухвали педради від  11.2015р. – протокол №2

2.  Оновлення змісту співпраці  педагогів  закладу дошкільної освіти та сім’ї : сучасний підхід до формування розвиненої особистості дитини. (доповідь)

2.1. Зміст та форми роботи з батьками вихованців.

2.2. Налагодження взаємодії з батьками: техніки та прийоми згоди  під час розмови з батьками.

2.3. Ігрова вправа «Портрет сучасного вихователя». Поради вихователям щодо співпраці з батьками.

2.4. Обмін досвідом щодо  співпраці з батьками вихованців групи.

3. Довідка тематичної поведінки «Стан роботи з батьками у групах дітей молодшого дошкільного віку»

Педрада ІV. “Готовність дітей до навчання в школі. Підготовка до оздоровчого періоду та нового навчального року.”

Форма проведення: педагогічна вітальня

1. Про стан виконання ухвали педради від  02.2020 Протокол №3.

2. Готовність дитини до школи: складові успішного навчання

2.1.Рівень компетентності старших дошкільників груп №6,7,8 згідно вимог Базового компонента дошкільної освіти і програми «Українське дошкілля»

2.2: «Дошкільна зрілість та елементи психологічної готовності шести річок до навчання у 1 класі» Висновки та рекомендації психолога за даними тестування».

3.Підсумки атестації.

4.Ознайомлення та затвердження плану роботи, розкладу освітньої діяльності  на літньо-оздоровчий період