Педради

altПедрада І «Про завдання діяльності педагогічного колективу»

Форма проведення: круглий стіл

І. Про стан виконання ухвали педради від _________. – протокол №4

2. Підсумки освітеьо-виховної роботи дошкільного навчального закладу №8 за 2016-2017 навчальний рік.

2. Обговорення та затвердження річного плану роботи дошкільного навчального закладу №8 на 2017-2018 навчальний рік

3. Завдання, напрями діяльності психологічної служби на 2017-2018 навчальний рік

4. Організаційні питання початку навчального року.

Педрада IІ. «Формування логіко-математичної компетентністності дошкільників»

Форма проведення: проблемний стіл

1.Про стан виконання ухвали педради від 31.08.2017 – протокол №1.

2. Організаційно-педагогічні аспекти формування математичної компетенції  дітей дошкільного віку.

2.1.Інтелектуальний розвиток дошкільників у процесі формування елементарних математичних уявлень

2.2. Індивідуальний підхід до формування логіко-математичної компетентності дошкільників

2.3.Дидактичні ігри у процесі математичного розвитку дітей дошкільного віку

3. Довідка тематичної перевірки «Стан логіко-матемиатичного розвитку дітей старшого дошкільного віку»

Педрада ІІІ. «Формування громадянського світогляду дошкільників»

Форма проведення: педагогічна вітальня

1.  Про стан виконання ухвали педради від  11.2017 – протокол №2

2.  Основні аспекти громадянського виховання дошкільників та їх реалізація   (доповідь)

2.1. Національно-патріотичне виховання дітей в дошкільному закладі (співдоповідь)

2.2. "Вести дорогою добра: соціально значущі моральні цінності старших дошкільників"

2.3. Шляхи, засоби та методи патріотичного виховання дошкільників (з досвіду роботи).

2.4. Ігрові вправи «Як патріотичне виховання зробити дієвим?»

3. Довідка тематичної перевірки «Стан громадянського виховання дітей середнього дошкільного віку»

Педрада ІV. “Готовність дітей до навчання в школі. Підготовка до оздоровчого періоду та нового навчального року”

Форма проведення: педагогічна вітальня

1. Про стан виконання ухвали педради від  02.2018 Протокол №3.

2. .Готовність дитини до школи: складові успішного навчання 2.1.Рівень компетентності старших дошкільників груп №4,12,13 згідно вимог Базового компонента дошкільної освіти і програми «Українське дошкілля»

2.2.Підсумки діагностування готовності до школи старших дошкільників. Висновки та рекомендації психолога

3..Звіт роботи гуртків

4.Підсумки атестації.

5.Ознайомлення та затвердження плану роботи, розкладу освітньої діяльності на літньо-оздоровчий період.