Творчі групи

alt «Розвиток творчих здібностей дошкільників засобами музично - театралізованої діяльності»

Керівник: вихователь – методист Н.Турук

Мета: підвищення професійної ініціативи і творчої активності педагогічних працівників, створення науково - методичного осередку, який здійснюватиме позитивний вплив на цілісний підхід до формування творчої, всебічно розвиненої дитячої особистості дошкільника. Узагальнення матеріалів роботи творчої групи і складання програми по театралізованій діяльності у дошкільному закладі  "Театр - дітям"

Засобами театралізованої діяльності розвивати у дітей творчі здібності, художньо – естетичне сприймання, художньо – мовленнєві виконавчі вміння, виховувати кращі людські почутт

План роботи творчої групи

“Економічні знання – малятам”

Проблема: “Економічне виховання дітей дошкільного віку”

Мета: Проведення систематичної навчально-профілактичної роботи, спрямованої на опанування дітьми економічних знань та практичних умінь у зрозумілому для них викладі.

Вироблення єдиного педагогічного підходу з боку педагогів та батьків у сфері економічного виховання дітей дошкільного віку, зважаючи на індивідуальні особливості кожної дитини й соціальний статус кожної конкретної сім’ї.

План роботи творчої групи