Педагогічні досвіди

altДосвід роботи педагогічного колективу дошкільного начального закладу №8 вивчений та схвалений методичною радою управління освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради.

Вивчені досвіди роботи музичних керівників:

- Бєлєнкової Любов Георгіївни «Розвиток артистичних здібностей дітей» (2009 рік)

- Филонич Євгенії Володимирівни «Виховання музичної культури дошкільників» (2013 рік)

Вивчений досвід роботи практичного психолога:

Лукші Тамари Іванівни "Використання методу казкотерації у навчально - виховному процесі ДНЗ" (2013р.)

Вивчені досвіди роботи  вихователів:

- Клімкович Тетяни Миколаївни «З родини йде життя людини» (2007 рік);

- Колядич Ганни Миколаївни «Розвиток творчих здібностей засобами зображувальної діяльності» (2008 рік);

- Коханської Тамари Анатоліївни «Все починається з добра» (2010р.)

- Ларкіної Галини Петрівни «Художньо – естетичне виховання дошкільників» (2010 рік)

- Басюк Людмили Пилипівни «Формування валеологічного світогляду у дітей дошкільного віку» (2011 рік)

- Мацюк Ірини Сергіївни "Оптимізація взаємодії педагога з батьками вихованців" (2012р.)

-  Булан Алли Леонідівни "Рухова активність як передумова фізичного розвитку дітей" (2012р.)

Досвід Г.Колядич

Досвід Г.Ларкіної