Давайте знайомитись!

«Допоки музика звучить, alt

Ми разом всі у цьому світі,

А доспіваєм пісню ми,

Співатимуть і інші діти,

Ліси, лани, птахи і квіти

Допоки музика звучить,

Допоки серце не мовчить…»

Керівник музичний – Бєлєнкова Любов Георгіївна

Педагогічний стаж – 30 років

Музичне виховання є одним із видів діяльності дитини в дитячому садочку. А головне, це приємна та доступна форма спілкування дорослого і дитини. Не кожного дорослого діти впускають в свій світ мрій, фантазій, казки, гри. Я намагаюсь війти в світ дитини, в світ її інтересів, розуміння, і в цьому мені допомагає музика. Робота музичного керівника багатогранна, ми навчаємо дітей співати, танцювати, слухати музику, любити її і приймати в своє серце, а тому ми самі повинні бути емоційними, привітними, усміхненими, бадьорими. Я стараюсь, щоб в музичній залі царила атмосфера добра, зацікавленості, чуда, атмосфера казки. Також я намагаюсь приділяти більш творчості і фантазії в оформленні зали, щоб гармонія і краса оточувала дітей під час занять, свят, розваг.

Як це чудово знайомити малят з музикою. Я починаю працювати з дітьми в віці від 2-х до 6-ті років і проводжаю їх у школу на випускному ранку. На цьому шляху за 4 роки діти систематично та послідовно, від простого до більш складного знайомляться з музикою.

Довіряючи нам своїх дітей, батьки мріють бачити їх всебічно розвиненими, гармонійними особистостями. Тому я прагну знаходити незвичайні цікаві форми роботи з дітьми. Успіх у музичному вихованні – розуміння інтересів і потреб дитини.

Керівник музичний – Филонич Євгенія Володимирівна

Педагогічний стаж – 39 років

На сучасному етапі розвитку суспільства спостерігається тенденція до погіршення культури, духовності, і тому дуже цінне зараз – зберегти у дітей інтерес до всього прекрасного, пробудити духовне, естетичне у ній.

І тому, працюючи з дошкільниками, я вирішила поглиблено працювати над проблемою виховання музичної культури дошкільників, щоб дитина могла розуміти усе прекрасне, здобула знання, практичні вміння й навички у різних видах музичної діяльності, сформувала інтерес і любов до музики, естетичний смак, розвинула музичні здібності, оцінне ставлення до музичних творів.

Робота музичного керівника багатогранна, ми виховуємо у дітей сприйнятливість до музики, збагачуємо музичні враження дітей шляхом ознайомлення їх з різноманітними музичними творами; навчаємо дітей співати, ритмічно рухатись під музику і грати на дитячих музичних інструментах.

Дуже важливо з раннього дитинства сформувати у дитині музично – естетичну свідомість і мотивацію долучатися до музичної культури. Кожна дитина повинна навчитись мобілізувати внутрішні резерви свого організму і через самопізнання пройди до самовдосконалення.

З упевненістю можна сказати, що кожна дитина народжується з творчими задатками, але творчими виростають лише ті, умови виховання яких дозволяли розвинути ці здібності своєчасно.

Керівник музичний –  Басараба Наталія  Володимирівна

Педагогічний стаж – 32 роки

Дитинство - цей неповторний час!
Ніколи дорослий не стане маленьким і не повернеться в дивовижну країну дитинства. У дитинстві ти почуваєш себе потрібним, коханим, емоції переповнюють твою маленьку душу, і ти готовий поділитися цим щастям з усіма навкруги. Мені теж дістається частинка цього щастя. Адже я працюю в дитячому саду. Музичний керівник! Яка дивовижна професія! Доброзичлива атмосфера, щасливі діти; радість і дітей, і дорослих від спільних переживань на святах та  розвагах. Для мене моя професія - це можливість постійно знаходитися у світі дитинства, у світі казки і фантазії. Моя робота приносить  мені радість.  Я почуваю себе  комфортно через те, що діти спілкуються зі мною, що я їм потрібна і як музичний керівник, і як людина. Витоки моєї радості в тому, що я можу внести свій вклад у виховання гармонійної людини.
У дитячому саду неможливо працювати без любові до дітей. Я люблю своїх дошкільнят. Люблю їх захоплені очі, їх завзятий сміх, відкриті посмішки, непідробну допитливість. Кожне наше спільне з дітьми зайняття - це завжди свято, відкриття чогось нового. Мене дуже радує, коли діти приходять на музичне зайняття з бажанням, вони обіймають мене, я з кожним вітаюся за ручку. Коли зайняття добігає кінця, вони запитують, заглядаючи мені в очі: «А ви ще прийдете до нас?». Навіть найменші  малята  чекають, коли я прийду до них в групу - зустрічають з таким захватом. Хочеться навчити їх слухати музику, співати, танцювати, грати на музичних інструментах. З боку багатьом здається, нібито робота музичного керівника зводиться до гри на фортепіано і підспівування дітям на ранках . Але це далеко не так, вірніше зовсім не так! Музичний керівник - це дуже непросто! Я маю бути режисером і сценаристом, костюмером і декоратором, організатором і розпорядником, світлотехніком і звукооператором і при цьому завжди виглядати елегантно і красиво.
Я музичний керівник XXI століття! Працюю в динамічний час, в якому пред'являються підвищені вимоги, організації освітнього процесу, технологіям і розробкам. І розумію, що хочу і відповідатиму усім вимогам на етапі розвитку сучасного суспільства. Музичний керівник - це не професія,  це спосіб життя. Образ, який я вибрала сама! А поряд зі мною  - мої колеги і моя сім'я, які  підтримують  мене в усіх моїх починаннях.