Поради для батьків

Поради для батьків
Сім помилок батьків
Як підтримати дитину
Розвиток творчих здібностей у малюків
Я не хочу їсти
Десять мовних заповідей свідомого громадянина
Вітаміни та здоров’я вашої дитини
Шановні мами й тата!
ДИТЯЧА КНИГА В РОДИНІ
Всі сторінки

Шановні батьки!

Довіряйте людям з якими ви залишаєте своїх дітей. недовіра ображає і принижує. Вихователька щодня, щогодини шукає і вибудовує місточок порозуміння з кожною дитиною, то й ви знайдіть місточок до її серця.

Це зовсім не важко: при зустрічі усміхніться і привітайтеся, щиро побажайте гарного дня. Це допоможе вашій дитині також довіритись педагогу. Адже вона відчуває ваше ставлення. Від вас залежить наскільки затишно ваш малюк почуватиметься поруч із педагогом.

Пам’ятайте, що вихователька – не ваш особистий найманий працівник, не няня тільки для вашої дитини. Вона відповідає за кожного малюка в групі, і кожна дитина для неї важлива. Не раз упродовж дня серце її завмирає від непередбачуваних ситуацій, які виникають у дитячому колективі.

ДЕСЯТЬ ПРАВИЛ ПСИХОЛОГІЧНОГО КОМФОРТУ ДИТИНИ

Ці правила були прийняті у Міжнародний рік дитини. Вони містять педагогічні настанови Песталоцці, Фребеля, Черні, враховують і сучасний практичний досвід.

1. Люби свою дитину! Радій з її присутності, сприймай її такою, яка вона є; не ображай, не принижуй, не позбавляй її бути впевненою у собі, не піддавай несправедливому покаранню.
2. Охороняй свою дитину! Захищай від фізичних і душевних безпек, навіть жертвуючи власними інтересами і ризикуючи життям.
3. Будь прикладом для своєї дитини! Нехай у вашій сім’ї побутують чесність, скромність, гармонія.
4. Грайся зі своєю дитиною! Приділяй їй якомога більше часу, розмовляй з нею.
5. Працюй зі своєю дитиною! Привчай її включатися в усі роботи по господарству.
6. Дозволь дитині набути життєвого досвіду.
Хай навіть не безболісно, але самостійно!
7. Покажи дитині можливості і межі людської свободи!
8. Привчай дитину бути слухняною! Батьки повинні стежити за поведінкою дитини і спрямувати її таким чином, щоб дії не завдавали шкоди ні їй самій, ані іншим.
9. Чекай від дитини тільки таких міркувань та оцінок, на які вона здатна у своєму віці, виходячи з рівня розвитку і життєвого досвіду.
10. Зроби так, щоб спогад про щасливе дитинство зігрівав її все