Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com

Наша адреса:
Рівненська обл.,
місто Вараш,
мкр. Вараш, 15

Знайомтесь!

alt

Кисіль Тетяна Кузьмівна – інструктор з фізкультури

Працюю у дошкільному навчальному закладі №8 з 2002 року. Мій педагогічний стаж роботи 18 років.

Я вважаю, що кожна дитина народжується з потребою у руховій діяльності. І саме в перші 7 років у людини закладаються основи здоров’я, довголіття, формується багато рухових навичок, розвиваються фізичні якості. Довіряючи нам своїх дітей, батьки мріють бачити їх міцними, здоровими, розумними, вихованими. І тому в дошкільному навчальному закладі ми надаємо важливого значення фізкультурно – оздоровчій роботі.

Я працюю за принципом: «Граючись оздоровлювати, граючи виховувати, граючи – розвивати, граючи – навчати». У своїй роботі я намагаюся прививати у дітей любов до фізкультури. Проводжу ранкову гімнастику, заняття з фізкультури, спортивні свята та розваги, заняття гуртка «Маленькі грації». Використовую у роботі методику М. М. Єфименка. Наші діти кожного року приймають активну участь у міських спортивних змаганнях «Веселі старти».

Мої вихованці життєрадісні й бадьорі. Я впевнена, що вони потоваришують з фізичною культурою і спортом у школі та в подальшому житті.

Якимчук Ірина Василівна – інструктор з фізкультури

Працюю у дошкільному навчальному закладі з 1987 року. Педагогічний стаж 28 роки, 11 тарифний розряд

Усі ми прагнемо, щоб наші діти росли здоровими, сильними, витривалими. І якщо в садочку є плавальний басейн, можна вважати, що тут створені всі умови для фізичного виховання та оздоровлення дітей. Всі вікові групи займаються у басейні 2 рази на тиждень. Діти на заняттях вчаться ходити, бігати, стрибати у воді, занурювати в неї обличчя, лежати на поверхні води. Старші дошкільники засвоюють техніку плавання в стилі брас. На кінець навчального року багато діток вміють плавати.

Щоб заняття були цікавішими під час навчання використовую різні посібники, ігрові матеріали: м’ячі, обручі, шайби, круги для плавання, дошки для плавання.

Також граємося з дітьми в різноманітні ігри. Заняття проходять жваво, діти веселі та розкуті.

На протязі навчального року проводжу різні розваги та свята у басейні: «Подорож на північ», «Морські пригоди», «Ми веселі малюки, плаваємо залюбки», «Морські рятівники» та інші.

 

і

Вознюк Наталія Анатоліївна - інструктор з фізкультури

Працюю у дошкільному навчальному закладі з 1988 року. Педагогічний стаж 29 роки, 11 тарифний розряд.

Моє педагогічне кредо: "Не лікуємось мікстурою, а займаємося фізкультурою". У своїй роботі використовую методику Є.С. Вільчковського, проводжу гурток "Театр в русі". Фізичне виховання дошкільника - організований процес, спрямований на фізичний розвиток, рухову фізичну підготовку, набуття знань. умінь і навичок з фізичної культури. Тому наша робота спрямована насамперед на охорону та зміцнення здоров'я дітей, підвищення захисних сил організму, виховання звичок до здорового способу життя.

 

Національна гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія

Finland inotur picma