Знайомтесь!

Кисіль Тетяна Кузьмівна – інструктор з фізкультури

Працюю у дошкільному навчальному закладі №8 з 2002 року. Мій педагогічний стаж роботи 18 років.

Я вважаю, що кожна дитина народжується з потребою у руховій діяльності. І саме в перші 7 років у людини закладаються основи здоров’я, довголіття, формується багато рухових навичок, розвиваються фізичні якості. Довіряючи нам своїх дітей, батьки мріють бачити їх міцними, здоровими, розумними, вихованими. І тому в дошкільному навчальному закладі ми надаємо важливого значення фізкультурно – оздоровчій роботі.

Я працюю за принципом: «Граючись оздоровлювати, граючи виховувати, граючи – розвивати, граючи – навчати». У своїй роботі я намагаюся прививати у дітей любов до фізкультури. Проводжу ранкову гімнастику, заняття з фізкультури, спортивні свята та розваги, заняття гуртка «Маленькі грації». Використовую у роботі методику М. М. Єфименка. Наші діти кожного року приймають активну участь у міських спортивних змаганнях «Веселі старти».

Мої вихованці життєрадісні й бадьорі. Я впевнена, що вони потоваришують з фізичною культурою і спортом у школі та в подальшому житті.

Якимчук Ірина Василівна – інструктор з фізкультури

Працюю у дошкільному навчальному закладі з 1987 року. Педагогічний стаж 28 роки, 11 тарифний розряд

Усі ми прагнемо, щоб наші діти росли здоровими, сильними, витривалими. І якщо в садочку є плавальний басейн, можна вважати, що тут створені всі умови для фізичного виховання та оздоровлення дітей. Всі вікові групи займаються у басейні 2 рази на тиждень. Діти на заняттях вчаться ходити, бігати, стрибати у воді, занурювати в неї обличчя, лежати на поверхні води. Старші дошкільники засвоюють техніку плавання в стилі брас. На кінець навчального року багато діток вміють плавати.

Щоб заняття були цікавішими під час навчання використовую різні посібники, ігрові матеріали: м’ячі, обручі, шайби, круги для плавання, дошки для плавання.

Також граємося з дітьми в різноманітні ігри. Заняття проходять жваво, діти веселі та розкуті.

На протязі навчального року проводжу різні розваги та свята у басейні: «Подорож на північ», «Морські пригоди», «Ми веселі малюки, плаваємо залюбки», «Морські рятівники» та інші.

і

Вознюк Наталія Анатоліївна - інструктор з фізкультури

Працюю у дошкільному навчальному закладі з 1988 року. Педагогічний стаж 29 роки, 11 тарифний розряд.

Моє педагогічне кредо: "Не лікуємось мікстурою, а займаємося фізкультурою". У своїй роботі використовую методику Є.С. Вільчковського, проводжу гурток "Театр в русі". Фізичне виховання дошкільника - організований процес, спрямований на фізичний розвиток, рухову фізичну підготовку, набуття знань. умінь і навичок з фізичної культури. Тому наша робота спрямована насамперед на охорону та зміцнення здоров'я дітей, підвищення захисних сил організму, виховання звичок до здорового способу життя.