Видача направлень на 2022-2023 н.р. Правила прийому дітей до закладу.

Шановні батьки!

Видача направлень для оформлення дітей у дошкільний навчальний заклад №8

на 2022-2023 навчальний рік буде проводитись

з 02 травня по 31 травня 2022 року

При собі мати:

-копію свідоцтва про народження дитини;

- оригінал паспорта мами або тата.

Прийом дітей до закладу здійснюється керівником протягом календарного року відповідно до списків,
сформованих базою даних електронної черги та поданих реєстратором.

Для зарахування дитини у  заклад  необхідно пред’явити:

- особисту заяву одного з батьків або осіб, які їх замінюють про виділення місця в дошкільному закладі,

- копію свідоцтва  про  народження  дитини,

- медичну карту Ф-026У,

- картку обліку щеплень (для дітей, які не мають щеплень - довідку з медичного закладу з рішенням (висновком) лікувально-консультативної комісії про можливість відвідування дошкільного закладу);

- довідку про відсутність контакту з інфекційними хворими,

- документи для встановлення батьківської плати за харчування дитини.

2.2. За дитиною зберігається місце у дошкільному закладі  у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, реабілітації, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів) незалежно від періоду і тривалості їх відпустки.

2.3. Відрахування дітей із  закладу дошкільної освіти  може здійснюватись:

- за бажанням батьків, або осіб, які їх замінюють,

- на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування в дошкільному закладі ,

- у разі несплати батьками або особами, які їх замінюють плати за харчування дитини в дошкільному закладі протягом 2 місяців після встановленого терміну.

2.4. Адміністрація  закладу  письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування  дитини не менш, як за 10  календарних днів.