Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Інформація для батьків щодо роботи закладу на час карантину

Пам’ятка для батьків , діти яких відвідують заклад дошкільної освіти під час карантину

Шановні батьки !!!

У зв’язку з відкриттям закладу дошкільної освіти в умовах адаптивного карантину прохання дотримуватися наступних правил :

1. Перш ніж привести дитину в заклад дошкільної освіти, будь ласка,  зверніть увагу на стан її здоров`я. За найменших підозр у дитини та членів усієї родини захворювань  (ГРВІ, нежить, підвищення температури тощо), необхідно звернутися до сімейного лікаря та обов’язково попередити вихователя чи медичного працівника закладу та прийняти міри самоізоляції.
  2. Дотримуйтесь режиму роботи закладу: з 7:00 до 19:00: приводьте дитину до ЗДО своєчасно з 7:00 до 7:45 (вхід тільки через центральні ворота), зберігаючи дистанцію з працівниками та іншими батьками 1,5 м. Уникайте скупчення людей. За потреби забрати дитину раніше потрібно зателефонувати вихователю, який виведе дитину за межі будівлі.
  3. Як би не скучила дітвора один за одним, обійми та поцілунки в умовах епідемії під табу. Переконайте дитину, що поки необхідно утриматися від фізичного контакту з іншими дітьми. Роз’яснювальну роботу будуть проводити і педагоги, але перше слово за батьками.
  4. Ранковий прийом дітей буде здійснюватись вихователями на території ЗДО (на майданчиках кожної групи). Вранці та кожні чотири години протягом дня дітям буде проводитись температурний скринінг. Діти, з температурою тіла понад +37,2°С та з ознаками соматичних захворювань будуть відсторонені.
  5. Батьки, або особи які їх замінюють, що супроводжують дитину на  території закладу повинні бути в захисних масках (у тому числі саморобних), так, щоб були покриті ніс та рот, відповідно до карантинних вимог. Необхідно надавати вихователеві правдиву інформацію стосовно стану здоров’я дитини та членів родини.
  6. У зв’язку з правилами та умовами адаптивного карантину в закладі буде проводитись систематична дезінфекція обладнання та приміщень, а тому батькам слід надавати медичному працівнику інформацію щодо можливих алергічних реакцій у дітей на миючі , дезінфікуючі засоби та антисептики.
  7. Забороняється приносити з дому іграшки, їжу та інший матеріал (олівці, книги, тощо) окрім особистих речей: одяг, змінне взуття, паперові та вологі серветки, головний убір.
  8. Надайте вихователеві свій достовірний мобільний номер телефону, або інших членів родини для зв’язку у разі виникнення непередбачуваної ситуації (погіршення стану здоров’я дитини, тощо).

9. Зверніть увагу на обмежене перебування дитини в громадських місцях.  Це є небезпечним для її  здоров’я, навіть під час послаблення карантину.

АНКЕТА  для  БАТЬКІВ

1. ПІБ дитини________________________________________
  2. Дата народження______________________________
  3. Заклад дошкільної освіти, який відвідує дитина №____, група №____