Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Вітання працівників закладу дошкільної освіти №8 з Днем дошкілля!

Шановні працівники
закладу дошкільної освіти  № 8!

Вітаємо усіх Вас з нашим професійним святом. Ви щоденно віддаєте тепло своїх сердець маленьким дітям. Впевнені, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворюють кожен день для вихованців у нашому дитячому садку в   день радості та щастя!

Бажаємо Вам нових професійних досягнень і глибокої  шани і поваги від батьків і дітей. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю.

Хай Ваше життя буде наповнене щастям, добробутом та натхненням, а в оселі вашій панують світло і злагода, а в серці - добро і мудрість, а в житті - достаток і удача.

З повагою, адміністрація та профспілковий ЗДО

Фотовернісаж