Правила прийому дітей до закладу; розмір плати за харчування.

Прийом дітей до закладу здійснюється керівником протягом календарного року відповідно до списків,сформованих базою даних електронної черги та поданих реєстратором.

Для зарахування дитини у  заклад  необхідно пред’явити:

- особисту заяву одного з батьків або осіб, які їх замінюють про виділення місця в дошкільному закладі,

- копію свідоцтва  про  народження  дитини,

- медичну карту Ф-026У,

- картку обліку щеплень (для дітей, які не мають щеплень - довідку з медичного закладу з рішенням (висновком) лікувально-консультативної комісії про можливість відвідування дошкільного закладу);

- довідку про відсутність контакту з інфекційними хворими,

- документи для встановлення батьківської плати за харчування дитини.

2.2. За дитиною зберігається місце у дошкільному закладі  у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, реабілітації, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів) незалежно від періоду і тривалості їх відпустки.

2.3. Відрахування дітей із  закладу дошкільної освіти  може здійснюватись:

- за бажанням батьків, або осіб, які їх замінюють,

- на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування в дошкільному закладі ,

- у разі несплати батьками або особами, які їх замінюють плати за харчування дитини в дошкільному закладі протягом 2 місяців після встановленого терміну.

2.4. Адміністрація  закладу  письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування  дитини не менш, як за 10  календарних днів.

До уваги батьків!

Розмір плати за навчання у закладі дошкільної освіти відсутній

м. Вараш

02.01.2018

Про організацію харчування дітей

в  закладі  дошкільної  освіти №8

територіальної  громади

Вараської  міської  ради  на 2019 рік

На виконання наказу управління освіти виконавчого  комітету  Вараської міської ради  від 29.12.2018  року   № 225  « Про організацію харчування учнів та вихованців  закладів  загальної середньої  та дошкільної  освіти  територіальної  громади   Вараської  міської   ради  на  2019 рік », з метою належної   організації   харчування    дітей у закладі дошкільної  освіти  №8  територіальної  громади  Вараської  міської  ради   у 2019 році

НАКАЗУЮ:

1. Встановити  вартість   харчування  дітей  у закладі  дошкільної  освіти №8  територіальної  громади   Вараської   міської  ради   на одну  дитину  в  день  на 2019  рік  в розмірі:

- для дітей  до трьох  років – до 31.00 грн.;

- для    дітей з трьох  до шести (семи) років – до 46.35 грн.

2. Встановити  батьківську  плату  за харчування  дітей  в закладі  дошкільної  освіти №8  територіальної  громади   Вараської   міської  ради в  розмірі 50 %  від  вартості  харчування  на  день.

3. Зменшити   розмір  плати  за   харчування  дітей у закладі  дошкільної  освіти  територіальної  громади  Вараської  міської  ради  на 50%  для  батьків, у сім ях  яких  троє і  більше  дітей.

4. Сестрам   медичним  старшим   Бондаренко Г.І., Ловин Л.П. , комірнику  Чуковій О.М.  з 02 січня  2019   року:

№ 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах» на одну дитину в день :

до трьох років                - до 31.00 грн.

з трьох до семи років    - до 46.35 грн.

5. Забезпечити   безкоштовним     харчуванням  в  закладі  дошкільної  освіти №8  територіальної  громади  Вараської  міської  ради:

-   дітей- сиріт; дітей – напівсиріт;  дітей, позбавлених  батьківського  піклування,  дітей із сімей, які отримують  допомогу  відповідно  до  Закону  України «Про державну  соціальну  допомогу  малозабезпеченим   сімям»; дітей- інвалідів; дітей з  особливими  освітніми  потребами,  які   навчаються  у спеціальних  та інклюзивних  групах;  дітей ,  батьки  яких є учасниками  бойових  дій;  дітей  учасників  бойових  дій АТО, осіб  та  добровольців, що безпосередньо  приймали  участь в АТО;   дітей  із сімей  військовослужбовців, померлих  під  час  проходження    військової  служби;  дітей  із  сімей   переселенців.

6. Вихователям усіх вікових груп № 1- 13   з  02.01.2019  року :

6.1.  Забезпечити  контроль за внесенням  батьківської  плати  за харчування дітей щомісячно не пізніше 10 числа поточного місяця, за який  вноситься плата з відміткою у журналі під особистий підпис батьків .

Постійно

6.2. Забезпечити   здачу табеля обліку дітей, які відвідують  заклад  дошкільної  освіти №8, для обрахування оплати за харчування,   щомісячно  до 20 числа кожного місяця  в централізовану бухгалтерію управління освіти виконавчого  комітету Вараської  міської ради.

Постійно

6.3. Довести до відома батьків інформацію  про вартість харчування на одну  дитину в день раннього та дошкільного віку з  02.01.2019 року.

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор                                      Л.Мельник

До уваги батьків!

Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради в зв’язку зі  змінами рахунків на  оплату за харчування дітей, які відвідують дошкільні навчальні заклади та навчально-виховні комплекси, а також  за харчування учнів на групі продовженого дня  в загальноосвітніх навчальних закладах повідомляє нові реквізити:

Одержувач:

Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради

Код ЄДРПОУ: 04590731

Банк отримувач: УДКСУ у м. Вараш

МФО: 833017

Оплата за  ДНЗ (0611010)    - розрахунковий рахунок:  31555253147842

Призначення платежу:

-  батьківська плата  за   ДНЗ № __ група № __,  від  (П.І.Б.) за дитину (П.І.Б);

Головний бухгалтер управління освіти              В.В.Шевчук