Розмір плати за харчування.

До уваги батьків!

Розмір плати за навчання у закладі дошкільної освіти відсутній

м. Вараш

02.01.2019

Про організацію харчування дітей

в  закладі  дошкільної  освіти №8

територіальної  громади

Вараської  міської  ради  на 2019 рік

На виконання наказу управління освіти виконавчого  комітету  Вараської міської ради  від 29.12.2018  року   № 225  « Про організацію харчування учнів та вихованців  закладів  загальної середньої  та дошкільної  освіти  територіальної  громади   Вараської  міської   ради  на  2019 рік », з метою належної   організації   харчування    дітей у закладі дошкільної  освіти  №8  територіальної  громади  Вараської  міської  ради   у 2019 році

НАКАЗУЮ:

1. Встановити  вартість   харчування  дітей  у закладі  дошкільної  освіти №8  територіальної  громади   Вараської   міської  ради   на одну  дитину  в  день  на 2019  рік  в розмірі:

- для дітей  до трьох  років – до 31.00 грн.;

- для    дітей з трьох  до шести (семи) років – до 46.35 грн.

2. Встановити  батьківську  плату  за харчування  дітей  в закладі  дошкільної  освіти №8  територіальної  громади   Вараської   міської  ради в  розмірі 50 %  від  вартості  харчування  на  день.

3. Зменшити   розмір  плати  за   харчування  дітей у закладі  дошкільної  освіти  територіальної  громади  Вараської  міської  ради  на 50%  для  батьків, у сім ях  яких  троє і  більше  дітей.

4. Сестрам   медичним  старшим   Бондаренко Г.І., Ловин Л.П. , комірнику  Чуковій О.М.  з 02 січня  2019   року:

№ 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах» на одну дитину в день :

до трьох років                - до 31.00 грн.

з трьох до семи років    - до 46.35 грн.

5. Забезпечити   безкоштовним     харчуванням  в  закладі  дошкільної  освіти №8  територіальної  громади  Вараської  міської  ради:

-   дітей- сиріт; дітей – напівсиріт;  дітей, позбавлених  батьківського  піклування,  дітей із сімей, які отримують  допомогу  відповідно  до  Закону  України «Про державну  соціальну  допомогу  малозабезпеченим   сімям»; дітей- інвалідів; дітей з  особливими  освітніми  потребами,  які   навчаються  у спеціальних  та інклюзивних  групах;  дітей ,  батьки  яких є учасниками  бойових  дій;  дітей  учасників  бойових  дій АТО, осіб  та  добровольців, що безпосередньо  приймали  участь в АТО;   дітей  із сімей  військовослужбовців, померлих  під  час  проходження    військової  служби;  дітей  із  сімей   переселенців.

6. Вихователям усіх вікових груп № 1- 13   з  02.01.2019  року :

6.1.  Забезпечити  контроль за внесенням  батьківської  плати  за харчування дітей щомісячно не пізніше 10 числа поточного місяця, за який  вноситься плата з відміткою у журналі під особистий підпис батьків .

Постійно

6.2. Забезпечити   здачу табеля обліку дітей, які відвідують  заклад  дошкільної  освіти №8, для обрахування оплати за харчування,   щомісячно  до 20 числа кожного місяця  в централізовану бухгалтерію управління освіти виконавчого  комітету Вараської  міської ради.

Постійно

6.3. Довести до відома батьків інформацію  про вартість харчування на одну  дитину в день раннього та дошкільного віку з  02.01.2019 року.

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор                                      Л.Мельник

До уваги батьків!

Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради в зв’язку зі  змінами рахунків на  оплату за харчування дітей, які відвідують дошкільні навчальні заклади та навчально-виховні комплекси, а також  за харчування учнів на групі продовженого дня  в загальноосвітніх навчальних закладах повідомляє нові реквізити:

Одержувач:

Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради

Код ЄДРПОУ: 04590731

Банк отримувач: УДКСУ у м. Вараш

МФО: 833017

Оплата за  ДНЗ (0611010)    - розрахунковий рахунок:  31555253147842

Призначення платежу:

-  батьківська плата  за   ДНЗ № __ група № __,  від  (П.І.Б.) за дитину (П.І.Б);

Головний бухгалтер управління освіти              В.В.Шевчук