Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com

Наша адреса:
Рівненська обл.,
місто Вараш,
мкр. Вараш, 15

До відома батьків: Правила прийому дітей до закладу; розмір плати за харчування.alt

Правила  прийому дітей до  закладу дошкільної освіти №8

 

Прийом дітей до  закладу здійснюється керівником протягом календарного року відповідно до списків,сформованих базою даних електронної черги та поданих реєстратором.

Для зарахування дитини у  заклад  необхідно пред’явити:

- особисту заяву одного з батьків або осіб, які їх замінюють про виділення місця в дошкільному закладі,

- копію свідоцтва  про  народження  дитини,

- медичну карту Ф-026У,

- картку обліку щеплень (для дітей, які не мають щеплень - довідку з медичного закладу з рішенням (висновком) лікувально-консультативної комісії про можливість відвідування дошкільного закладу);

- довідку про відсутність контакту з інфекційними хворими,

- документи для встановлення батьківської плати за харчування дитини.

2.2. За дитиною зберігається місце у дошкільному закладі  у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, реабілітації, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів) незалежно від періоду і тривалості їх відпустки.

2.3. Відрахування дітей із  закладу дошкільної освіти  може здійснюватись:

- за бажанням батьків, або осіб, які їх замінюють,

- на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування в дошкільному закладі ,

- у разі несплати батьками або особами, які їх замінюють плати за харчування дитини в дошкільному закладі протягом 2 місяців після встановленого терміну.

 

2.4. Адміністрація  закладу  письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування  дитини не менш, як за 10  календарних днів.

 

До уваги батьків!


Розмір плати за навчання у закладі дошкільної освіти відсутній.

До уваги батьків!

У відповідності до рішення виконавчого комітету Вараської міської ради від 11.04.2018 №62 встановлено батьківську плату за харчування дітей в закладі дошкільної освіти в розмірі 50 % від вартості харчування на день. Затверджено вартість харчування дітей в закладах дошкільної освіти на одну дитину в день на 2018 рік в розмірі:

до 3-х років – до 31,00 грн.

з 3 до 7 років – до 46,35 грн.

%

ясла

садок

календарні дні

ясла

садок

батьки

50%

до 15,50

до 23,18

21

до 325,50

до 486,70

бюджет

50%

до 15,50

до 23,18

21

до 325,50

до 486,70

всього:

100%

до 31,00

до 46,35

21

до 651,00

до 973,35

Встановити, що плата з батьків не справляється за харчування дітей у санаторних групах, у спеціальних групах для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку; дітей-сиріт; дітей-напівсиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; дітей-інвалідів; дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних групах; дітей, батьки яких є учасниками бойових дій; дітей учасників бойових дій АТО, осіб та добровольців, що безпосередньо приймали участь в АТО; дітей із сімей переселенців; дітей із сімей військовослужбовців, померлих під час проходження служби.

Розмір плати зменшується на 50 % для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей.

Батьківську плату за харчування дітей в дошкільному закладі вносимо в Ощадбанк щомісячно до 10 числа кожного місяця (при сплаті вказувати прізвище, ім’я, по батькові дитини, № ДНЗ, № групи).

 

 

Україна

ВараСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

11 квітня 2018 року 62

Про  внесення змін до рішення виконавчого

комітету від 01.02.2018 року № 01 „Про організацію

харчування учнів та вихованців закладів загальної

середньої та дошкільної освіти міста Вараш на 2018 рік»

Розглянувши звернення Незнамової Нелі Петрівни від 18.02.2018 року та Кухти Альони Миколаївни від 16.02.2018, враховуючи петицію автора Кухти Альони Миколаївни, враховуючи наказ Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 № 667 «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», керуючись ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

В И Р І Ш И В :

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 01.02.2018 року № 01 „Про організацію харчування учнів та вихованців закладів загальної середньої та дошкільної освіти міста Вараш на 2018 рік», а саме: пункт 6 рішення викласти в новій редакції:

«6. Встановити батьківську плату за харчування дітей в закладах дошкільної освіти та дітей дошкільного віку в навчально-виховних комплексах міста в розмірі 50% від вартості харчування на день.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно розподілу функціональних обов’язків.

Тзп  міського голови                                                                    І.Шумра

 

 


 

 

До уваги батьків!

Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради в зв’язку зі  змінами рахунків на  оплату за харчування дітей, які відвідують дошкільні навчальні заклади та навчально-виховні комплекси, а також  за харчування учнів на групі продовженого дня  в загальноосвітніх навчальних закладах з 01.01.2018 року  повідомляє нові реквізити:

 

Одержувач:

Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради

Код ЄДРПОУ: 04590731

Банк отримувач: УДКСУ у м. Вараш

МФО: 833017

Оплата за  ДНЗ (0611010)    - розрахунковий рахунок:  31555253147842

 

Призначення платежу:

-  батьківська плата  за   ДНЗ № __ група № __,  від  (П.І.Б.) за дитину (П.І.Б);

 

Головний бухгалтер управління освіти              В.В.Шевчук

 

 

 

 

 

 

Національна гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія

Finland inotur picma