Харчування дітей у ДНЗ на 2017 рік

Харчування дітей у дошкільному навчальному закладі №8

на 2017 рік

У відповідності до наказу управління освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради від 16.01.2017 № 08 «Про організацію харчування учнів та вихованців загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів міста Вараш» встановлено батьківську плату за харчування дітей в дошкільному навчальному закладі в розмірі 60 % від вартості харчування на день. Затверджено вартість харчування дітей в дошкільних навчальних закладах на одну дитину в день у  2017 році в розмірі:

до 3-х років – 19,60 грн.

з 3 до 7 років – 28,06 грн.

ясла

садок

календарні дні

ясла

садок

батьки

11,76

16,84

246,96

353,64

бюджет

7,84

11,22

164,64

235,62

всього:

19,60

28,06

411,60

589,26

Встановлено, що плата з батьків не справляється за харчування дітей у санаторних групах, у спеціальних групах для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях, дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків. Від плати за харчування дітей відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту» звільняються батьки або особи, які їх замінюють, у сім’ях, в яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється законом про Державний бюджет України.

Розмір плати зменшується на 50 % для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей.

Від оплати звільняються сім’ї, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», та діти учасників бойових дій в АТО, осіб та добровольців, що безпосередньо приймали участь в АТО.

Батьківську плату за харчування дітей в ДНЗ № 8 вносимо в Ощадбанк щомісячно до 10 числа кожного місяця (при сплаті вказувати прізвище, ім’я, по батькові дитини, № ДНЗ, № групи).