Дошкільний навчальний заклад (ясла–садок) № 8 Вараської міської ради Рівненської області відкритий 15 жовтня 1987 року. Дошкільний заклад організовує освітній процес за художньо-естетичним напрямком. Головною метою дошкільного закладу є забезпечення реалізації права на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку. Діяльність дошкільного закладу спрямована на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров'я дітей; формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів.

Завідувач ДНЗ №8 - Мельник Людмила Іванівна - тел. (03636) 2-16-13
Вихователь - методист - Турук Наталія Євгенівна
Практичний психолог - Лукша Тамара Іванівна
Заступник завідувача з господарства - Терещук Валентина Петрівна - тел. (03636) 2-10-15
Сестри медичні старші: Бондаренко Галина Іванівна, Ловин Любов Петрівна -
тел. (03636) 2-15-03
 Сестра медична - Вороніна Надія Іванівна.

Дошкільний  заклад відвідує 296 дітей: з них 3 групи дітей ясельного віку, 10 груп - дошкільного віку.
У дошкільному закладі функціонують плавальний басейн, музична зала, кімната психологічного розвантаження, спортивна зала, методичний кабінет. Діти мають змогу відвідувати  кабінет фізіотерапевтичних процедур.

Освітній процес у дошкільному навчальному закладі здійснюється за програмою розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля" та парціальними програмами "Радість творчості", "Про себе треба знати, про себе треба дбати".